menu

BRELOKI I OTWIERACZE REKLAMOWE

Brelok do kluczy, otwieracz SA - 0891

Brelok metalowy Luck SA - 0285

Brelok metalowy Metal Promo SA - 0555

Brelok metalowy Visibile SA - 0971

Brelok miara 1 m SA-1020

Brelok PA - 0008

Brelok PA - 0019

Brelok PA - 0107

Brelok PA - 0575

Brelok PI-0044

Brelok SA - 0524

Brelok SA - 0880

W naszej ofercie znajdziesz również nietypowe gadżety promocyjne, na które również można nanieść swój nadruk lub grawer. Breloki reklamowe na pewno wpasują się w ten opis. Do wyboru mamy kilka modeli. Są plastikowe — na które naniesiemy kolorowy nadruk UV lub jednokolorowy metodą tampondruku. Obie te technologie gwarantują trwałość wzoru. Kolejne to aluminiowe — z możliwością grawerowania. Każdy z nich posiada duże kółko, do którego przymocujemy klucze, czy smycz.

 

Breloki reklamowe nie tylko informują swoim nadrukiem, ale parę z nich ma wiele ciekawych zastosowań. Dla najmłodszych mamy breloki odblaskowe, które zapewnią widoczność naszych dzieci podczas powrotu do domu po szkole. W ofercie jest też miarka, czy pojemnik z woreczkami dla posiadaczy psów.

 

Kolejne nietypowe gadżety to otwieracze, które również możemy znakować w wybrany sposób. Sprawdzą się jako prezent dla znajomych, ale również jest to niezbędny przyrząd w każdym pubie, czy restauracji. Wybór jest spory — są różne kształty, tworzywa, z których je wykonano i rozmiary. Znajdą się takie, które mają dodatkowo magnes, aby można je było trzymać za pod ręką, za ladą.