menu

BRELOKI I OTWIERACZE REKLAMOWE

Brelok 2 w 1 TOKEN

Brelok AMARE

Brelok ARBORE

Brelok Auto

Brelok Boss

Brelok Colombo

Brelok do kluczy, Fender - srebrny

Brelok do kluczy, otwieracz do butelek | Madison

Brelok do wózków Cart

Brelok Enzo | Czarny

Brelok House

Brelok LORRY

Brelok metalowy 4 - leaf clover

Brelok metalowy Stout Heart

Brelok odblaskowy Heart

Brelok odblaskowy Koniczynka

Brelok odblaskowy Miś

Brelok odblaskowy Miś plastikowy

Brelok odblaskowy Smile

Brelok z miarką 2 m

Otwieracz Fiero

W naszej ofercie znajdziesz również nietypowe gadżety promocyjne, na które również można nanieść swój nadruk lub grawer. Breloki reklamowe na pewno wpasują się w ten opis. Do wyboru mamy kilka modeli. Są plastikowe — na które naniesiemy kolorowy nadruk UV lub jednokolorowy metodą tampondruku. Obie te technologie gwarantują trwałość wzoru. Kolejne to aluminiowe — z możliwością grawerowania. Każdy z nich posiada duże kółko, do którego przymocujemy klucze, czy smycz.

 

Breloki reklamowe nie tylko informują swoim nadrukiem, ale parę z nich ma wiele ciekawych zastosowań. Dla najmłodszych mamy breloki odblaskowe, które zapewnią widoczność naszych dzieci podczas powrotu do domu po szkole. W ofercie jest też miarka, czy pojemnik z woreczkami dla posiadaczy psów.

 

Kolejne nietypowe gadżety to otwieracze, które również możemy znakować w wybrany sposób. Sprawdzą się jako prezent dla znajomych, ale również jest to niezbędny przyrząd w każdym pubie, czy restauracji. Wybór jest spory — są różne kształty, tworzywa, z których je wykonano i rozmiary. Znajdą się takie, które mają dodatkowo magnes, aby można je było trzymać za pod ręką, za ladą.