menu

TORBY POLIPROPYLENOWE

Torba sportowa

Torby polipropylenowe cechuje głównie ich wysoka wytrzymałość oraz to, że można z nich korzystać wielokrotnie — nie tylko jest praktyczna, ale również ekologiczna. Stworzone z mocnego tworzywa nie rozrywają się nawet przy dużym obciążeniu.

 

Wszystkie torby promocyjne zostały wyposażone w uchwyty — różne w zależności od wybranego modelu. Są dłuższe, które można zarzucić na ramię lub mają ściągacz, dzięki czemu nic nie wysypie nam się ze środka. Torby polipropylenowe mają różne wielkości. Mniejsze, w które zmieszczą się inne nasze gadżety promocyjne lub większe, które mogą posłużyć jako torba na zakupy, z której skorzystamy wielokrotnie. W ofercie znajdują się również torby wykonane z poliestru. Wszystkie rodzaje mają wiele wariantów kolorystycznych, które możemy dobrać pod dane wydarzenie lub kolory naszej firmy.

 

Na torby można nanieść własny wzór metodą sitodruku. Obszar do zadruku jest bardzo duży względem produktów, więc będzie widoczny nawet z daleka. Metoda taka zapewni nam trwały wzór i dzięki temu, że jest tania, to mamy bardzo solidny produkt w rozsądnej cenie.