menu

TORBY POLIPROPYLENOWE

Torba konferencyjna SA - 0918

Torba na zakupy PI - 0158

Torba na zakupy non-woven SA-0764

Torba PI - 0161

Torba TZTORBA - 0008

Torebka na wino SA - 0952

Wytrzymałe i wszechstronne -  Reklamowe torby polipropylenowe

Torby polipropylenowe cechuje głównie ich wysoka wytrzymałość oraz to, że można z nich korzystać wielokrotnie — nie tylko jest praktyczna, ale również ekologiczna. Stworzone z mocnego tworzywa nie rozrywają się nawet przy dużym obciążeniu.

Eko-alternatywa z wytrzymałością - Torby polipropylenowe jako świadoma reklama.

Wszystkie torby promocyjne zostały wyposażone w uchwyty — różne w zależności od wybranego modelu. Są dłuższe, które można zarzucić na ramię lub mają ściągacz, dzięki czemu nic nie wysypie nam się ze środka. Torby polipropylenowe mają różne wielkości. Mniejsze, w które zmieszczą się inne nasze gadżety promocyjne lub większe, które mogą posłużyć jako torba na zakupy, z której skorzystamy wielokrotnie. W ofercie znajdują się również torby wykonane z poliestru. Wszystkie rodzaje mają wiele wariantów kolorystycznych, które możemy dobrać pod dane wydarzenie lub kolory naszej firmy.

Niezawodne i praktyczne - Torby polipropylenowe czyli reklama, która trwa.

Na torby reklamowe można nanieść własny wzór metodą sitodruku. Obszar do zadruku jest bardzo duży względem produktów, więc będzie widoczny nawet z daleka. Metoda taka zapewni nam trwały wzór i dzięki temu, że jest tania, to mamy bardzo solidny produkt w rozsądnej cenie.