menu

FILIŻANKI Z NADRUKIEM

Filiżanka 160 ml PA - 1031

Filiżanka 80 ml PA - 1032

Filiżanka TZFILIZ - 0003

Twoja poranna kawa w stylu - Filiżanki z nadrukiem

Wszelkiego rodzaju wyroby ceramiczne były wykorzystywane do praktycznego użytku już tysiące lat temu. Klasyczne, białe filiżanki z nadrukiem do kawy lub herbaty to obecnie wyposażenie większości biur, urzędów czy domów. Filiżanka wykonana z porcelany (która jest rodzajem białej ceramiki) uważana jest za jedną z najszlachetniejszych odmian ceramiki.

Unikalny smak, unikalny design - Filiżanki z nadrukiem

Pomimo tego, że tworzywo jest dość kruche, filiżanki ceramiczne posiadają szereg zalet również jak kubki reklamowe. Ceramika to bezpieczny materiał, który jest odporny na działania chemiczne. Filiżanki reklamowe bardzo łatwo utrzymać w czystości, bo nie przywiera do nich brud, a ponadto porcelanowy gadżet reklamowy zapewnia, że napoje przygotowane w takim naczyniu wolniej stygną.

Rozpocznij dzień z wyraźnym przekazem - Filiżanki z nadrukiem

W ofercie promocyjnych filiżanek reklamowych znajdziesz pakiety o różnych kształtach i pojemnościach. W zestawie są również białe spodki dopasowane do kształtu naczynia. Filiżanki promocyjne mają też możliwość nadruku. Technologia używana do znakowania naczynia to kalkomania — jest to technika zdobnicza, w której graficzne znakowanie w postaci naklejek transferowych jest nanoszone na powierzchnię i odbijane za pomocą wody. Kalkomania jest odporna na zarysowania i uszkodzenia, a każdy wzór jest wykonany precyzyjnie i starannie.