menu

FILIŻANKI Z NADRUKIEM

Filiżanka Venice

Wszelkiego rodzaju wyroby ceramiczne były wykorzystywane do praktycznego użytku już tysiące lat temu. Klasyczne, białe filiżanki z nadrukiem do kawy lub herbaty to obecnie wyposażenie większości biur, urzędów czy domów. Filiżanka wykonana z porcelany (która jest rodzajem białej ceramiki) uważana jest za jedną z najszlachetniejszych odmian ceramiki.

 

Pomimo tego, że tworzywo jest dość kruche, filiżanki ceramiczne posiadają szereg zalet. Ceramika to bezpieczny materiał, który jest odporny na działania chemiczne. Filiżanki reklamowe bardzo łatwo utrzymać w czystości, bo nie przywiera do nich brud, a ponadto porcelanowy gadżet reklamowy zapewnia, że napoje przygotowane w takim naczyniu wolniej stygną.

 

W ofercie promocyjnych filiżanek reklamowych znajdziesz pakiety o różnych kształtach i pojemnościach. W zestawie są również białe spodki dopasowane do kształtu naczynia. Filiżanki promocyjne mają też możliwość nadruku. Technologia używana do znakowania naczynia to kalkomania — jest to technika zdobnicza, w której graficzne znakowanie w postaci naklejek transferowych jest nanoszone na powierzchnię i odbijane za pomocą wody. Kalkomania jest odporna na zarysowania i uszkodzenia, a każdy wzór jest wykonany precyzyjnie i starannie.