menu

INNE GADŻETY

Antystres "kropla" - czerwony

Antystres jo-jo Happy

Antystres Serce

Apteczka turystyczna Basic

Bambusowa szczotka do włosów

Bidon Zwijany

Blok z karteczkami

Bombka 80mm

Brelok do kluczy, Fender - srebrny

Brelok odblaskowy Heart

Brelok z miarką 2 m

Czapka Mikołaj

Domino Farm

DŁUGOPIS ERRAN - TOUCH PEN, STOJAK NA TELEFON

Elastyczna linijka

Etui na artykuły piśmienne - czarny

Etui welurowe

Jo-Jo Drewniane

Jo - Jo plastikowe

Karton paczkomatowy - Gabaryt A

Karton paczkomatowy - Gabaryt B

Jeżeli szukasz czegoś, co może bardzo wyróżnić, to przygotowaliśmy dla Ciebie wiele innych gadżetów, które nie wpisują się w standardowe, oferowane na rynku. Jest ich bardzo dużo i większość przydaje się w praktycznym, codziennym zastosowaniu.

 

Inne gadżety, które oferujemy, to na przykład lusterka, zamykane, które są małe i zmieszczą się do torebki. Z mniejszych produktów możemy też wybrać piłeczki antystresowe. Znajdziesz też krzesełka i leżaki, ręczniki, i latarki, które przydadzą się na letnie biwaki. Z kolei w zimową porą przydadzą się skrobaczki do okien, czapki mikołaja, czy szalik, który ogrzeje nas w chłodne wieczory. Oferujemy również możliwość wykonania dyplomów na specjalną okazję.

 

Każdy z takich produktów reklamowych możemy znakować w przeróżny sposób, w zależności od tego, jakie daje nam materiał, z których są wykonane. Umożliwiamy zrobienie nadruku, jedną z wielu metod, których używamy — sitodruku, tampondruku, pełnokolorowego druku UV. Każdy z nich jest bardzo trwały. W materiałach twardych możemy również wykonać dowolny grawerunek, jaki u nas zamówisz.