menu

INNE GADŻETY

Alkomat PI - 0091

Antybakteryjny pojemnik na tabletki SA - 1049

Antystres "kropla" SA-0509

Antystres jo-jo SA-0306

Antystres PA - 0013

Apteczka PI - 0093 5 el.

Apteczka SA - 0883

Bambusowa szczotka do włosów PI - 0026

Bezprzewodowy wykrywacz kluczy PI - 0084

Bombka 80mm TZBOMBK - 0001

Brelok latarka SA - 0955

Brelok odblaskowy PA-0756

Jeżeli szukasz czegoś, co może bardzo wyróżnić, to przygotowaliśmy dla Ciebie wiele innych gadżetów, które nie wpisują się w standardowe, oferowane na rynku. Jest ich bardzo dużo i większość przydaje się w praktycznym, codziennym zastosowaniu.

 

Inne gadżety, które oferujemy, to na przykład lusterka, zamykane, które są małe i zmieszczą się do torebki. Z mniejszych produktów możemy też wybrać piłeczki antystresowe. Znajdziesz też krzesełka i leżaki, ręczniki, i latarki, które przydadzą się na letnie biwaki. Z kolei w zimową porą przydadzą się skrobaczki do okien, czapki mikołaja, czy szalik, który ogrzeje nas w chłodne wieczory. Oferujemy również możliwość wykonania dyplomów na specjalną okazję.

 

Każdy z takich produktów reklamowych możemy znakować w przeróżny sposób, w zależności od tego, jakie daje nam materiał, z których są wykonane. Umożliwiamy zrobienie nadruku, jedną z wielu metod, których używamy — sitodruku, tampondruku, pełnokolorowego druku UV. Każdy z nich jest bardzo trwały. W materiałach twardych możemy również wykonać dowolny grawerunek, jaki u nas zamówisz.