menu

PENDRIVE METALOWE

Pendrive Citadel 32Gb

Pendrive Round 32Gb

Pendrive Solaris 32Gb

Pendrive Twister 16Gb

Pendrive Twister 32Gb

Jeżeli szukasz produktu, który poza tym, że będziesz mógł go spersonalizować, będzie jednocześnie praktyczny, to najlepszym wyborem będą metalowe pendrive. W dzisiejszych czasach każdy korzysta z komputera, dzięki czemu ten gadżet reklamowy będzie zawsze trafiony.

 

Możemy z niego korzystać na co dzień w naszej pracy, ale również będą idealnym gratisem do sprzedawanych produktów lub przygotowanej oferty. Podaruj go swoim klientom, a na pewno zapadniesz w ich pamięć, bo często będą z niego korzystać.

 

Na każdym z nich możemy wykonać grawer laserowy, który wiernie odwzoruje nasze logo lub nazwę firmy. W ofercie jest kilka wersji metalowych pendrive. Różnią się głównie kształtem — jedne są po prostu wsuwane do napędu, a inne mają osłonę na wejście USB. Kilka modeli posiada również pętelkę, która może być przymocowana do kluczy lub smyczy, tak aby mieć pewność, że nigdzie nie zgubimy naszego gadżetu promocyjnego.

 

Każdy z nich możemy zamówić o różnej pojemności. Najmniejsze to 8gb, a te najbardziej pojemne mieszczą w sobie do 32gb danych.