menu

PENDRIVE METALOWE

Pamięć USB 16 GB SA - 0876

Pendrive PA - 0724

Pendrive TZPENDR - 0001 32Gb

Pendrive TZPENDR - 0002 16Gb

Pendrive TZPENDR - 0002 32Gb

Pendrive TZPENDR - 0009 16Gb

Trwałość i styl: pendrive metalowe z nadrukiem dla wzmocnienia marki

Jeżeli szukasz produktu, który poza tym, że będziesz mógł go spersonalizować, będzie jednocześnie praktyczny, to najlepszym wyborem będą metalowe pendrive. W dzisiejszych czasach każdy korzysta z komputera, dzięki czemu ten gadżet reklamowy będzie zawsze trafiony.

Możemy z niego korzystać na co dzień w naszej pracy, ale również będą idealnym gratisem do sprzedawanych produktów lub przygotowanej oferty. Podaruj pendrive reklamowy swoim klientom, a na pewno zapadniesz w ich pamięć, bo często będą z niego korzystać.

Eleganckie i praktyczne: jak wybrać pendrive metalowe z nadrukiem dla Twojej firmy

Na każdym z nich możemy wykonać grawer laserowy, który wiernie odwzoruje nasze logo lub nazwę firmy. W ofercie jest kilka wersji metalowych pendrive. Różnią się głównie kształtem — jedne są po prostu wsuwane do napędu, a inne mają osłonę na wejście USB. Kilka modeli posiada również pętelkę, która może być przymocowana do kluczy lub smyczy, tak aby mieć pewność, że nigdzie nie zgubimy naszego gadżetu promocyjnego.

Metalowe pendrive z nadrukiem: nowoczesne narzędzie promocyjne z klasą

Każdy z nich możemy zamówić o różnej pojemności. Najmniejsze to 8gb, a te najbardziej pojemne mieszczą w sobie do 32gb danych.