menu

PODKŁADKI REKLAMOWE

Kwadratowa podkładka korkowa pod kubek

Podkładka filcowa pod kubek

Podkładka korkowa pod kubek

Podkładka pod mysz Agama

Podkładka pod mysz Gekon

Podkładka pod mysz Iguana

Podkładki reklamowe są niezbędne, aby nasza kawa, czy herbata nie wylały się na biurko, czy stolik. Przydadzą się w domu, na przyjęciach, dlatego jest to dobry pomysł, aby podarować je jako upominek promocyjny. Świetnie sprawdzą się we wszelkiego rodzaju barach, czy restauracjach. Możesz podać swoim gościom, napoje na podstawce z własnym logo lub nazwą swojego lokalu. Jeżeli prowadzisz biuro, to również znajdą u Ciebie zastosowanie, aby przypadkowo nie zalać dokumentów czy sprzętu.

 

Do wyboru mamy różne kształty podkładek reklamowych — okrągłe lub kwadratowe oraz parę rodzai materiałów, z którego je wykonano. Są dostępne podkładki wykonane z całości z korka, przeznaczone do nakładania na nie wzorów metodą sitodruku, która gwarantuje nam trwałość wykonania. Dodatkowo do wyboru mamy także zrobione z filcu — przez to, że są miękkie, to unikniemy wszelkiego rodzaju zarysowania, np. na szklanych blatach. Na podkładki filcowe nakładamy druk metodą sublimacyjną — daje nam to pełnokolorowy wzór, który pokrywa całą podkładkę. Filc ma kolor biały, więc nadruk jest bardzo dobrze widoczny na produkcie.

 

Produkt jest dobrej jakości, nie niszczy się szybko ani nie rozmięka pod wpływem wody. Używany codziennie posłuży nam bardzo długo.