menu

PENDRIVE DREWNIANE

Pendrive TZPENDR - 0012 8Gb

Ekologiczny wybór dla Twojej marki: pendrive drewniany z własnym nadrukiem

Dość nietypowy format, jeśli chodzi o pendrive, gdyż obudowa jest wykonana z drewna. Główną ich zaletą jest to, że możemy wygrawerować na naszych drewnianych pendrive dowolny wzór, który u nas zamówisz. Dzięki technologii wykorzystującej CO2 do tworzenia grawerunku otrzymasz bardzo precyzyjny i trwały wzór, który dzięki tej metodzie jest wypalany i tworzy bardzo ciekawy efekt na drewnianej obudowie.

Unikalny i trwały nośnik danych: personalizacja pendrive drewnianych

Taki produkt promocyjny bardzo dobrze spełnia swoje podstawowe zadanie — w zależności od tego, jaką wybierzemy pojemność, zmieści on od 8gb do 32gb pamięci. Dzięki temu może służyć do przenoszenia bardzo dużych plików lub służyć jako backup. Jego zatyczka chroni przed zabrudzeniem oraz zarysowaniem wtyczki, dzięki czemu nie musimy się obawiać, że doprowadzi to do uszkodzenia urządzenia. Taki solidny gadżet powinien się sprawdzić w naszej pracy przez długi czas.

Pendrive drewniany z nadrukiem: połączenie natury i technologii dla Twojej firmy

Drewniany pendrive reklamowy może posłużyć jako standardowe narzędzie w biurze lub można dorzucić go do puli produktów promocyjnych, które służą jako upominki dla kontrahentów. Jest to jeden z takich gadżetów, które nie powielają ciągle tego samego schematu i są bardzo oryginalne, a co najważniejsze — bardzo praktyczne.