menu

KUBKI TERMICZNE I PIERSIÓWKI

Butelka termiczna 500 ml PI-0157 - Czarny

Kubek izotermiczny SA - 1009 350 ml

Kubek PA - 0018

Kubek PA - 0038

Kubek PA - 1105

Kubek SA - 0938

Kubek SA - 1161

Kubek termiczny SA - 1063

Kubek TZKUBEK - 0010

Kubek TZKUBEK - 0011

Kubek TZKUBEK - 0021

Kubek TZKUBEK - 0022

Kubki termiczne i piersiówki: idealne towarzystwo w podróży.

W ofercie kubków termicznych i piersiówek znajdziesz szeroki asortyment produktów z różnym przeznaczeniem. Tradycyjne kubki z uchwytem sprawdzają się idealnie do codziennego użytkowania, a przenośne kubki termiczne oraz bidon przydają się podczas podróży. Oferta obejmuje również piersiówki, które z pewnością są dobrą opcją na prezent — do wyboru jest piersiówka szklana oraz ze stali nierdzewnej. Na każdy z tych produktów można nanieść grawer, co doda osobistego wydźwięku każdego egzemplarza. Stal nierdzewna jest bardzo trwałym materiałem, odpornym na korozję, a dodatkowo produkty wytworzone z tego tworzywa utrzymują temperaturę napoju przez długo czas. Kubki i piersiówki promocyjne są łatwe do utrzymania w czystości oraz gustownie się prezentują.

Wybierz funkcjonalność - kubki termiczne i piersiówki dla każdego.

Do grawerowania kubków termicznych i piersiówek używana jest technologia laserowa YAG oraz grawer CO2, którego system podczas grawerowania jest chłodzony wodą. Obie te technologie cechują się dobrą jakością, trwałością i starannością wykonanego graweru.

Zbiór produktów oferuje różne warianty kolorystyczne lub odcienie stali nierdzewnej, a także wyrobów szklanych. Każdy gadżet promocyjny jest pakowany w pakietach po kilkanaście sztuk. Na pewno takie kubki reklamowe to znakomity wybór.