menu

ZAPALNICZKI REKLAMOWE

Zapalniczka Bronco

Zapalniczka Fantasy

Zapalniczka Piezo

Zapalniczka SparkPro

Dość nietypowy gadżet promocyjny, jakim jest zapalniczka reklamowa, może być prezentem dla znajomych lub formą reklamy naszej firmy, gdy używamy jej w naszym pubie, czy barze. To, co wyróżnia między sobą poszczególne modele, to kształt, rodzaj tworzywa, z którego są wykonane oraz mechanizm, który ją odpala oraz metoda nadruku.

 

W ofercie zapalniczek reklamowych znajdziesz bardzo klasyczne modele, które odpalamy za pomocą krzemienia. Jedna z opcji do wyboru, to zapalniczka z przezroczystego plastiku, na który możemy nanieść nadruk metodą tampondruku. Zapewnia ona jednokolorowy wzór, który jest wytrzymały na ścieranie. Są dostępne w wielu kolorach. Pośród zapalniczek odpalanych krzesiwem są też z nieprzezroczystego plastiku — tworzywa ABS, na które możemy nanieść nadruk pełnokolorowy oraz białe, które będą najlepszym wyborem, gdy planujemy nanosić bardziej skomplikowane wzory, które będą kontrastować z neutralnym tłem.

 

Kolejne to zapalniczki odpalane na przycisk. Można wybrać pośród wielu kolorów nieprzezroczystego tworzywa, a każda zapalniczka, nadaje się do druku UV oraz tampondruku. Dodatkowo można wybrać model, który ma otwieracz do butelek.