menu

ZAPALNICZKI REKLAMOWE

Zapalniczka TZZAPAL-0001

Zapalniczka TZZAPAL - 0002

Zapalniczka TZZAPAL - 0003

Zapalniczka TZZAPAL - 0004

Dość nietypowy gadżet promocyjny, jakim jest zapalniczka reklamowa, może być prezentem dla znajomych lub formą reklamy naszej firmy, gdy używamy jej w naszym pubie, czy barze. To, co wyróżnia między sobą poszczególne modele, to kształt, rodzaj tworzywa, z którego są wykonane oraz mechanizm, który ją odpala oraz metoda nadruku.

 

W ofercie zapalniczek reklamowych znajdziesz bardzo klasyczne modele, które odpalamy za pomocą krzemienia. Jedna z opcji do wyboru, to zapalniczka z przezroczystego plastiku, na który możemy nanieść nadruk metodą tampondruku. Zapewnia ona jednokolorowy wzór, który jest wytrzymały na ścieranie. Są dostępne w wielu kolorach. Pośród zapalniczek odpalanych krzesiwem są też z nieprzezroczystego plastiku — tworzywa ABS, na które możemy nanieść nadruk pełnokolorowy oraz białe, które będą najlepszym wyborem, gdy planujemy nanosić bardziej skomplikowane wzory, które będą kontrastować z neutralnym tłem.

 

Kolejne to zapalniczki odpalane na przycisk. Można wybrać pośród wielu kolorów nieprzezroczystego tworzywa, a każda zapalniczka, nadaje się do druku UV oraz tampondruku. Dodatkowo można wybrać model, który ma otwieracz do butelek.