menu

PENDRIVE REKLAMOWE

Pendrive Citadel 32Gb

Pendrive Click UV 32Gb

Pendrive Karta Kredytowa 16Gb

Pendrive Karta Kredytowa 32Gb

Pendrive Round 32Gb

Pendrive Solaris 32Gb

Pendrive Twister 16Gb

Pendrive Twister 32Gb

Pendrive Twister UV 32Gb

Pendrive Wood 32Gb

Pudełko na pendrive metalowe duże

Pudełko na pendrive metalowe małe

Pudełko na pendrive plastikowe

Pudełko na pendrive tekturowe - Białe

Pudełko na pendrive tekturowe - Czarne

Pudełko na pendrive tekturowe - Srebrne

Pendrive reklamowy przyda się w każdym biurze. Miniaturowy nośnik pamięci pozwoli nie tylko na przenoszenie plików, ale również na zapisywanie danych i tworzenia archiwum.

 

W ofercie jest wiele modeli tych urządzeń. Znaleźć można plastikowe, które możemy w dowolny sposób zadrukować — jedno lub wielokolorowym nadrukiem. Z kolei na drewnianych i metalowych możemy wygrawerować dowolny wzór techniką laserową lub w przypadku drewna za pomocą lasera CO2.

 

Oprócz materiału, z jakiego je wykonano, jest wiele kształtów do wyboru. Są miniaturowe pendrive reklamowe, z zatyczką lub bez, a nawet w kształcie karty, dzięki czemu można go mieć w portfelu zawsze przy sobie. Niektóre z nich posiadają również pętelkę, dzięki czemu można je przypiąć do smyczy lub kluczy.

 

W każdym modelu mamy możliwość wybrania pojemności pamięci — od 8gb, które starczą do większości podstawowych zadań aż do bardzo pojemnych - 32gb.

 

Taki gadżet reklamowy może posłużyć nie tylko jako sprzęt biurowy, ale również jako upominek np. dla naszego klienta. Jest to bardzo praktyczna rzecz, więc na pewno spotka się z miłym przyjęciem i każdy zrobi z niego użytek.